Extra informatie
| Gewicht | 10 kg |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Dikte | 4 mm |
| Lengte | 125 mtr |
| Breedte | 100 cm |
| Materiaal | Polyethyleen |
€ 147,83
Uitverkocht
| Verzendmethode Zodra u meer artikelen in uw winkelmandje heeft met verschillende verzendmethodes wordt alleen het hoogste verzendbedrag gerekend; u betaalt dus niet voor elk artikel individueel, wij rekenen dus maar eenmalig deze onderstaande verzendkosten per bestelling. |
|
|---|---|
| NL - Pallet | € 57,50 franco bedrag € 200,- excl. |
| BE - Pallet | € 85,00 franco bedrag € 300,- excl. |
| Gewicht | 10 kg |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Dikte | 4 mm |
| Lengte | 125 mtr |
| Breedte | 100 cm |
| Materiaal | Polyethyleen |
Met deze schuimfolie 100 cm x 125 m 4 mm bescherm je jouw producten optimaal tegen krassen, stoten en beschadigingen tijdens transport. De extra dikte zorgt voor een hogere schokabsorptie, zodat zelfs kwetsbare en grotere producten veilig aankomen bij je klant. Ideaal als je maximale bescherming wilt combineren met een nette presentatie.
Dankzij de brede rol werk je sneller, omdat je grotere producten in één keer kunt inpakken. Met 125 meter op de rol kun je efficiënt doorpakken zonder steeds nieuw materiaal te pakken. Je bestelt eenvoudig vanaf 1 stuks en profiteert van ruime voorraad, zodat jij nooit misgrijpt. Bestel je vóór 14:00 uur (vrijdag vóór 10:30 uur), dan verzenden we dezelfde dag nog.
Nog vragen?
Heb je nog vragen? Dan kun je ons altijd een mailtje sturen naar info@verpakkingenzo.nl of bel ons binnen kantooruren via 0416-349131. Wij denken graag met je mee!
Bestel je op werkdagen vóór 14:00 uur, dan verzenden we dezelfde dag. Op vrijdag geldt dit tot 10:30 uur.
Als je extra bescherming nodig hebt voor kwetsbare of zwaardere producten. De dikkere laag vangt meer schokken op tijdens transport.
Ja, heb je een KvK-inschrijving? Dan kun je bij ons op rekening bestellen en betaal je binnen 30 dagen.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.