Extra informatie
| Gewicht | 0,711 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1180 × 980 mm (binnenmaten) |
| Kleur | Bruin |
| Bundelaantal | 1 |
| Laadmeter | 0.50 |
| Palletaantal | 300 |
| Golfsoort | Dubbele golf CB (7 mm) |
| FSC | FSC Mix 70% |
€ 2,30
| Verzendmethode Zodra u meer artikelen in uw winkelmandje heeft met verschillende verzendmethodes wordt alleen het hoogste verzendbedrag gerekend; u betaalt dus niet voor elk artikel individueel, wij rekenen dus maar eenmalig deze onderstaande verzendkosten per bestelling. |
|
|---|---|
| NL - Pallet | € 57,50 franco bedrag € 200,- excl. |
| BE - Pallet | € 85,00 franco bedrag € 300,- excl. |
| Gewicht | 0,711 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1180 × 980 mm (binnenmaten) |
| Kleur | Bruin |
| Bundelaantal | 1 |
| Laadmeter | 0.50 |
| Palletaantal | 300 |
| Golfsoort | Dubbele golf CB (7 mm) |
| FSC | FSC Mix 70% |
Deze kartonnen plaat dubbele golf bruin 1180 x 980 mm geeft je direct extra stevigheid, zodat jouw producten veilig en onbeschadigd aankomen.
De dubbele golfstructuur zorgt voor uitstekende schokabsorptie en draagkracht. Ideaal als tussenlegger, bodemplaat of versteviging bij producten zoals glaswerk, elektronica, boeken of samengestelde zendingen. Zo voorkom je doorzakken en beschadigingen, zelfs bij intensief transport.
Je bestelt al vanaf 100 stuks, zodat je flexibel blijft zonder grote voorraden. Bestel je vóór 14:00 uur (vrijdag vóór 10:30 uur), dan verzenden wij jouw bestelling dezelfde dag nog.
Tip van onze specialist: Gebruik deze platen ook op pallets tussen lagen dozen voor maximale stabiliteit tijdens transport.
Bekijk ook ons assortiment palletwikkelfolie voor een extra zekere lading.
Nog vragen?
Heb je nog vragen? Dan kun je ons altijd een mailtje sturen naar info@verpakkingenzo.nl of bel ons binnen kantooruren via 0416-349131. Wij denken graag met je mee!
Bestel je vóór 14:00 uur? Dan verzenden we dezelfde dag nog. Op vrijdag geldt dit tot 10:30 uur.
Deze platen zijn ideaal voor zwaardere producten en als stevige tussenlaag of bodembescherming in dozen en op pallets.
Ja, met een KvK-inschrijving kun je bij ons eenvoudig op rekening betalen met een betaaltermijn van 30 dagen.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.