Extra informatie
| Gewicht | 6,5 kg |
|---|---|
| Lengte | 1350 mtr |
| Breedte | 80 mm |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | LDPE |
| Dikte | 30 mu |
€ 30,00
| Verzendmethode Zodra u meer artikelen in uw winkelmandje heeft met verschillende verzendmethodes wordt alleen het hoogste verzendbedrag gerekend; u betaalt dus niet voor elk artikel individueel, wij rekenen dus maar eenmalig deze onderstaande verzendkosten per bestelling. |
|
|---|---|
| NL - Pakketpost | € 9,75 franco bedrag € 200,- excl. |
| BE - Pakketpost | € 17,50 franco bedrag € 300,- excl. |
| Gewicht | 6,5 kg |
|---|---|
| Lengte | 1350 mtr |
| Breedte | 80 mm |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | LDPE |
| Dikte | 30 mu |
Wil je jouw producten snel, flexibel én schadevrij verpakken? Met deze buisfolie 80 mm transparant breed maak je in een handomdraai beschermende verpakkingen op maat, zodat je nooit meer te veel of te weinig folie gebruikt.
Je knipt eenvoudig de gewenste lengte af en sealt beide kanten, ideaal voor het verpakken van lange of smalle producten zoals kabels, staven, onderdelen of posters. Dankzij de dikte van 30 micron biedt de folie betrouwbare bescherming tegen stof, vuil en lichte beschadigingen tijdens transport.
Je bestelt al vanaf 1 rollen, zodat je klein kunt starten zonder grote voorraad. Bestel je vóór 14:00 uur (vrijdag vóór 10:30 uur)? Dan verzenden wij je bestelling dezelfde dag nog.
Nog vragen?
Heb je nog vragen? Dan kun je ons altijd een mailtje sturen naar info@verpakkingenzo.nl of bel ons binnen kantooruren via 0416-349131. Wij denken graag met je mee!
Bestel je vóór 14:00 uur (vrijdag vóór 10:30 uur), dan verzenden we dezelfde dag nog. Zo kun je direct verder met verpakken.
Deze buisfolie is perfect voor smalle producten zoals kabels, metalen onderdelen, pennen of kleine accessoires. Je maakt eenvoudig verpakkingen op maat.
Ja, heb je een KvK-nummer? Dan kun je bij ons gewoon op rekening betalen binnen 30 dagen. Wel zo makkelijk voor je administratie.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.