Extra informatie
| Gewicht | 3,1 kg |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Laadmeter | 0.50 |
| Palletaantal | 360 |
| Lengte | 270 mtr |
| Breedte | 50 cm |
| Dikte | 19 mu |
| Doosinhoud | 6 |
€ 14,35
| Verzendmethode Zodra u meer artikelen in uw winkelmandje heeft met verschillende verzendmethodes wordt alleen het hoogste verzendbedrag gerekend; u betaalt dus niet voor elk artikel individueel, wij rekenen dus maar eenmalig deze onderstaande verzendkosten per bestelling. |
|
|---|---|
| NL - Pakketpost | € 9,75 franco bedrag € 200,- excl. |
| BE - Pakketpost | € 17,50 franco bedrag € 300,- excl. |
| Gewicht | 3,1 kg |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Laadmeter | 0.50 |
| Palletaantal | 360 |
| Lengte | 270 mtr |
| Breedte | 50 cm |
| Dikte | 19 mu |
| Doosinhoud | 6 |
Met deze handfolie 50 cm wit pak jij pallets strak en professioneel in, terwijl je direct een nette, uniforme uitstraling creëert. Ideaal als je jouw zendingen niet alleen wilt beschermen, maar ook visueel wilt afschermen.
De extra sterke 23 micron folie zorgt voor maximale stevigheid, zodat jouw pallets stabiel blijven tijdens transport. Met 270 meter per rol werk je efficiënt door zonder steeds te wisselen. Perfect voor het wikkelen van pallets, bundelen van dozen en het beschermen van producten tegen stof, vuil en vocht.
Dit is een OP=OP product, dus weg = weg. Je profiteert van een scherpe deal zolang de voorraad strekt. Bestel je vóór 14:00 uur (vrijdag vóór 10:30), dan verzenden we dezelfde dag nog – zodat jouw logistiek geen vertraging oploopt.
Tip: Gebruik een foliedispenser voor sneller en ergonomisch werken. Bekijk ook onze foliedispensers voor maximale efficiëntie.
Nog vragen?
Heb je nog vragen? Dan kun je ons altijd een mailtje sturen naar info@verpakkingenzo.nl of bel ons binnen kantooruren via 0416-349131. Wij denken graag met je mee!
Bestel je vóór 14:00 uur (vrijdag vóór 10:30), dan verzenden we dezelfde dag. Zo kun je direct aan de slag.
Dat betekent dat dit een tijdelijke partij is. Op = echt op, dus wacht niet te lang met bestellen als je deze nodig hebt.
Ja, heb je een KvK-inschrijving? Dan kun je eenvoudig op rekening betalen met een betaaltermijn van 30 dagen.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.