Extra informatie
| Gewicht | 5 kg |
|---|---|
| Dikte | 2 mm |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 250 mtr |
| Breedte | 50 cm |
| Materiaal | Polyethyleen |
€ 59,35
| Verzendmethode Zodra u meer artikelen in uw winkelmandje heeft met verschillende verzendmethodes wordt alleen het hoogste verzendbedrag gerekend; u betaalt dus niet voor elk artikel individueel, wij rekenen dus maar eenmalig deze onderstaande verzendkosten per bestelling. |
|
|---|---|
| NL - Pakketpost | € 9,75 franco bedrag € 200,- excl. |
| BE - Pakketpost | € 17,50 franco bedrag € 300,- excl. |
| Gewicht | 5 kg |
|---|---|
| Dikte | 2 mm |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 250 mtr |
| Breedte | 50 cm |
| Materiaal | Polyethyleen |
Met deze schuimfolie 50 cm x 250 m 2 mm bescherm je jouw producten effectief tegen krassen, stoten en beschadigingen tijdens transport. Het zachte, flexibele materiaal vormt zich makkelijk om je producten heen, zodat je kwetsbare items veilig en professioneel verpakt verstuurt.
De rol van 250 meter zorgt ervoor dat je snel en efficiënt kunt werken, zonder steeds nieuw materiaal te pakken. Ideaal voor webshops en magazijnen die dagelijks veel orders verwerken en schade willen voorkomen. Je bestelt eenvoudig vanaf 1 stuks en dankzij onze grote voorraad grijp je nooit mis. Bestel je vóór 14:00 uur (vrijdag vóór 10:30 uur), dan verzenden we dezelfde dag nog.
Nog vragen?
Heb je nog vragen? Dan kun je ons altijd een mailtje sturen naar info@verpakkingenzo.nl of bel ons binnen kantooruren via 0416-349131. Wij denken graag met je mee!
Bestel je op werkdagen vóór 14:00 uur, dan verzenden we dezelfde dag. Op vrijdag geldt dit tot 10:30 uur.
Schuimfolie is ideaal voor het beschermen van krasgevoelige producten zoals glas, elektronica, meubels en gelakte oppervlakken.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.