Extra informatie
| Gewicht | 0,139 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 305 × 220 × 85 mm (binnenmaten) |
| Kleur | wit – wit |
| Golfsoort | Enkele golf E (1,7 mm) |
| FSC | Mix 70% |
| Bundelaantal | 25 |
| Palletaantal | 2300 |
| Laadmeter | 0.42 |
€ 0,60
| Verzendmethode Zodra u meer artikelen in uw winkelmandje heeft met verschillende verzendmethodes wordt alleen het hoogste verzendbedrag gerekend; u betaalt dus niet voor elk artikel individueel, wij rekenen dus maar eenmalig deze onderstaande verzendkosten per bestelling. |
|
|---|---|
| NL - Pakketpost | € 9,75 franco bedrag € 200,- excl. |
| BE - Pakketpost | € 17,50 franco bedrag € 300,- excl. |
| Gewicht | 0,139 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 305 × 220 × 85 mm (binnenmaten) |
| Kleur | wit – wit |
| Golfsoort | Enkele golf E (1,7 mm) |
| FSC | Mix 70% |
| Bundelaantal | 25 |
| Palletaantal | 2300 |
| Laadmeter | 0.42 |
Deze postdoos wit 305x220x85 mm is een strakke en betrouwbare verzendoplossing, zodat jouw pakketten stevig én professioneel bij je klant aankomen. De dubbele witte afwerking (binnen- en buitenzijde) zorgt voor een nette uitstraling, perfect voor webshops die hun merk serieus nemen.
Ideaal voor het verzenden van kleding, accessoires en kleinere producten, maar ook geschikt voor drukwerk, cadeaus of abonnementsboxen. Dankzij het lichte maar stevige E-golf karton combineer je bescherming met een efficiënte verzending.
Je bestelt deze doos al vanaf 25 stuks, en profiteert van onze snelheid: voor 14:00 besteld = vandaag verzonden (vrijdag: bestellen tot 12:00, verzending tot 10:30).
Daarnaast is deze doos gemaakt van stevig karton uit verantwoord beheerde bossen en vaak FSC®-gecertificeerd, zodat je duurzaam verzendt zonder extra kosten.
Jouw verpakking is méér dan bescherming. Het is een krachtig marketingmoment. Deze Postdoos enkele golf (E) wit-wit is op verschillende zijdes te bedrukken met jouw logo, slogan of ontwerp.
✔ Bedrukking op verschillende zijdes
✔ Full colour of één PMS-kleur
✔ Geen clichékosten
✔ Bestellen vanaf 25 stuks
✔ Transparante prijs: wat je ziet, is wat je betaalt
Zo creëer je een professionele uitstraling en een sterke unboxing experience, zonder grote voorraden of financieel risico. Ontdek hoe eenvoudig het werkt en stel direct jouw eigen bedrukte verpakkingen samen.
Nog vragen?
Heb je nog vragen? Dan kun je ons altijd een mailtje sturen naar info@verpakkingenzo.nl of bel ons binnen kantooruren via 0416-349131. Wij denken graag met je mee!
Nee, met een hoogte van 85 mm is deze doos niet geschikt voor de brievenbus.
Ja, deze postdoos is te bedrukken op verschillende zijdes. Je bestelt al vanaf 25 stuks en betaalt geen clichékosten.
Blanco dozen die je vóór 14:00 bestelt, verzenden we dezelfde dag (vrijdag aangepaste tijden). Bedrukte dozen leveren we binnen 5 werkdagen na goedkeuring van je ontwerp.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.