Extra informatie
| Gewicht | 14 kg |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Dikte | 70 grams |
| Palletaantal | 50 |
| Lengte | 285 mtr |
| Breedte | 70 cm |
| Materiaal | Kraftpapier |
| Laadmeter | 0.40 |
| Duurzame artikelen | Duurzame beschermingsmaterialen |
€ 47,12
| Verzendmethode Zodra u meer artikelen in uw winkelmandje heeft met verschillende verzendmethodes wordt alleen het hoogste verzendbedrag gerekend; u betaalt dus niet voor elk artikel individueel, wij rekenen dus maar eenmalig deze onderstaande verzendkosten per bestelling. |
|
|---|---|
| NL - Pakketpost | € 9,75 franco bedrag € 200,- excl. |
| BE - Pakketpost | € 17,50 franco bedrag € 300,- excl. |
| Gewicht | 14 kg |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Dikte | 70 grams |
| Palletaantal | 50 |
| Lengte | 285 mtr |
| Breedte | 70 cm |
| Materiaal | Kraftpapier |
| Laadmeter | 0.40 |
| Duurzame artikelen | Duurzame beschermingsmaterialen |
Met dit pakpapier bruin 70 cm breed verpak jij grotere producten snel, netjes en zonder gedoe, zodat alles stevig én representatief bij je klant aankomt. Ideaal als je nét wat meer oppervlakte nodig hebt dan standaard rollen.
Dankzij de extra breedte pak je moeiteloos producten zoals kledingbundels, schoenendozen en grotere cadeaus in één keer in. Het stevige papier beschermt tegen krassen en stoten, terwijl je efficiënt werkt zonder meerdere vellen te gebruiken. Je bestelt al vanaf 1 stuks en met onze snelheidsgarantie – vóór 14:00 besteld, vandaag verzonden – zit jij nooit stil.
Expert tip: Gebruik dit pakpapier in combinatie met opvulmateriaal voor extra bescherming bij breekbare producten.
Nog vragen?
Heb je nog vragen? Dan kun je ons altijd een mailtje sturen naar info@verpakkingenzo.nl of bel ons binnen kantooruren via 0416-349131. Wij denken graag met je mee!
Bestel je op werkdagen vóór 14:00 uur (vrijdag vóór 10:30 uur), dan verzenden we dezelfde dag. Zo kun je direct door met inpakken.
Dit formaat is ideaal voor grotere producten zoals schoenendozen, kledingbundels en grotere cadeaus. Je hebt minder vellen nodig en werkt daardoor sneller.
Ja, heb je een KvK-inschrijving? Dan kun je bij ons eenvoudig op rekening bestellen en betaal je binnen 30 dagen.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.