Extra informatie
| Gewicht | 4,6 kg |
|---|---|
| Palletaantal | 8 |
| Lengte | 100 mtr |
| Breedte | 100 cm |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Gerecycled plastic |
| Duurzame artikelen | Bio noppenfolie |
| Diameter-nop | 10 mm |
| Aantal lagen | 2-lagig |
€ 55,41
| Verzendmethode Zodra u meer artikelen in uw winkelmandje heeft met verschillende verzendmethodes wordt alleen het hoogste verzendbedrag gerekend; u betaalt dus niet voor elk artikel individueel, wij rekenen dus maar eenmalig deze onderstaande verzendkosten per bestelling. |
|
|---|---|
| NL - Pakketpost | € 9,75 franco bedrag € 200,- excl. |
| BE - Pakketpost | € 17,50 franco bedrag € 300,- excl. |
| Gewicht | 4,6 kg |
|---|---|
| Palletaantal | 8 |
| Lengte | 100 mtr |
| Breedte | 100 cm |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Gerecycled plastic |
| Duurzame artikelen | Bio noppenfolie |
| Diameter-nop | 10 mm |
| Aantal lagen | 2-lagig |
Wil je sneller inpakken zonder te knippen én tegelijk duurzaam verzenden? Deze noppenfolie eco 100 cm x 100 m perforatie per meter maakt jouw verpakkingsproces een stuk efficiënter, zodat je tijd bespaart bij elke order.
Dankzij de handige perforatie scheur je de folie eenvoudig per meter af. Ideaal voor het beschermen van glaswerk, elektronica en cosmetica-verpakkingen. De 2-laagse structuur vangt schokken direct op, terwijl je met de eco variant ook een bewuste keuze maakt voor je bedrijf.
Je bestelt al vanaf 1 stuks. En bestel je vóór 14:00 uur (vrijdag vóór 10:30 uur)? Dan verzenden wij dezelfde dag nog. Met meer dan 1.000.000 producten op voorraad zit jij nooit zonder.
Nog vragen?
Heb je nog vragen? Dan kun je ons altijd een mailtje sturen naar info@verpakkingenzo.nl of bel ons binnen kantooruren via 0416-349131. Wij denken graag met je mee!
Deze eco noppenfolie is een milieubewustere keuze dan standaard varianten. Zo bescherm je jouw producten én werk je duurzamer zonder in te leveren op kwaliteit.
De folie is elke meter geperforeerd. Je scheurt dus snel en netjes de juiste lengte af, zonder schaar of mes. Dat bespaart tijd bij het inpakken.
Bestel je vóór 14:00 uur (vrijdag vóór 10:30 uur)? Dan verzenden we je bestelling dezelfde dag nog. Zo kun jij direct door met inpakken.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.