Extra informatie
| Gewicht | 0,152 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 245 × 200 × 100 mm (binnenmaten) |
| Kleur | Groen-wit |
| Golfsoort | Dubbele golf EE (3,5 mm) |
| FSC | FSC Mix Credit |
| Palletaantal | 2800 |
| Opdruk | KERST TEKST |
| Laadmeter | 0.40 |
€ 0,65
| Verzendmethode Zodra u meer artikelen in uw winkelmandje heeft met verschillende verzendmethodes wordt alleen het hoogste verzendbedrag gerekend; u betaalt dus niet voor elk artikel individueel, wij rekenen dus maar eenmalig deze onderstaande verzendkosten per bestelling. |
|
|---|---|
| NL - Pakketpost | € 9,75 franco bedrag € 200,- excl. |
| BE - Pakketpost | € 17,50 franco bedrag € 300,- excl. |
| Gewicht | 0,152 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 245 × 200 × 100 mm (binnenmaten) |
| Kleur | Groen-wit |
| Golfsoort | Dubbele golf EE (3,5 mm) |
| FSC | FSC Mix Credit |
| Palletaantal | 2800 |
| Opdruk | KERST TEKST |
| Laadmeter | 0.40 |
Wil jij jouw kerstzendingen direct laten opvallen én professioneel overkomen? Met deze groen-witte kerstdoos met tekst geef je elk pakket een feestelijke uitstraling, zodat jouw klant meteen in de kerststemming komt.
De kerstdoos tekst groen wit 245x200x100 mm is ideaal voor het veilig verzenden van bijvoorbeeld kerstpakketten, kleding zoals truien of accessoires en cadeausets met meerdere producten. Zo combineer je uitstraling met bescherming in één slimme verpakking. Je bestelt al vanaf 10stuks, zodat je flexibel blijft zonder grote voorraden.
Onze snelheidsgarantie: vóór 14:00 besteld (vrijdag vóór 10:30), dezelfde dag verzonden. Met meer dan 1.000.000 producten op voorraad zit jij nooit zonder.
Tip van onze specialist: Gebruik sizzlepak voor een extra luxe en feestelijke unboxing ervaring.
Nog vragen?
Heb je nog vragen? Dan kun je ons altijd een mailtje sturen naar info@verpakkingenzo.nl of bel ons binnen kantooruren via 0416-349131. Wij denken graag met je mee!
Bestel je op werkdagen vóór 14:00 uur (vrijdag vóór 10:30 uur)? Dan verzenden we jouw bestelling dezelfde dag. Zo kun je direct door met inpakken.
Ja, heb je een KvK-inschrijving? Dan kun je eenvoudig op rekening betalen met een betalingstermijn van 30 dagen.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.