Extra informatie
| Gewicht | 0,29 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 700 × 130 × 295 mm (binnenmaten) |
| Kleur | Bruin |
| Golfsoort | Enkele golf B (3 mm) |
| Dikte | 3 |
| FSC | FSC Mix 70% |
| Bundelaantal | 30 |
| Laadmeter | 0.50 |
€ 0,92
| Verzendmethode Zodra u meer artikelen in uw winkelmandje heeft met verschillende verzendmethodes wordt alleen het hoogste verzendbedrag gerekend; u betaalt dus niet voor elk artikel individueel, wij rekenen dus maar eenmalig deze onderstaande verzendkosten per bestelling. |
|
|---|---|
| NL - Pakketpost | € 9,75 franco bedrag € 200,- excl. |
| BE - Pakketpost | € 17,50 franco bedrag € 300,- excl. |
| Gewicht | 0,29 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 700 × 130 × 295 mm (binnenmaten) |
| Kleur | Bruin |
| Golfsoort | Enkele golf B (3 mm) |
| Dikte | 3 |
| FSC | FSC Mix 70% |
| Bundelaantal | 30 |
| Laadmeter | 0.50 |
Deze kartonnen doos enkele golf bruin 700 x 130 x 295 mm is een praktische verzenddoos voor langwerpige of platte producten, zodat je jouw zending veilig en netjes kunt versturen. Het stevige B-golf karton biedt een goede bescherming tijdens transport terwijl de doos licht van gewicht blijft, waardoor je efficiënt verpakt en verzendkosten beheersbaar houdt.
Dit formaat wordt vaak gebruikt voor het verzenden van drukwerk, posters of marketingmateriaal, maar ook voor kleding, accessoires of platte webshopproducten. Daarnaast is deze doos geschikt voor onderdelen, displays of langwerpige producten die stevig verpakt moeten worden.
Je bestelt deze doos eenvoudig blanco uit voorraad, zodat je nooit misgrijpt wanneer je verpakkingen nodig hebt. Bestel je vóór 14:00 uur, dan verzenden wij je bestelling dezelfde dag nog (op vrijdag zijn we geopend tot 12:00 uur en verzenden we bestellingen tot 10:30 uur). Wil je jouw merk professioneel laten opvallen bij elke verzending? Dan kun je deze doos ook laten bedrukken vanaf 25 stuks, zonder clichékosten.
Daarnaast is deze kartonnen doos gemaakt van stevig karton uit verantwoord beheerde bossen. Veel van onze verpakkingen dragen het FSC®-keurmerk, zodat jij eenvoudig een duurzame keuze maakt zonder extra kosten.
Expert tip: Verzend je drukwerk of posters? Voeg een vel beschermkarton of vloeipapier toe zodat de inhoud netjes en onbeschadigd bij je klant aankomt.
Nog vragen?
Heb je nog vragen? Dan kun je ons altijd een mailtje sturen naar info@verpakkingenzo.nl of bel ons binnen kantooruren via 0416-349131. Wij denken graag met je mee!
Ja, dat kan. Deze doos kan op 4 zijdes bedrukt worden met jouw logo of ontwerp. Je kunt al bestellen vanaf 30 stuks en je betaalt geen clichékosten.
Bestel je deze doos blanco vóór 14:00 uur, dan verzenden wij hem dezelfde dag nog (op vrijdag tot 10:30 uur). Bedrukte dozen leveren we doorgaans binnen 5 werkdagen na goedkeuring van het ontwerp.
Deze kartonnen doos is gemaakt van stevig karton uit verantwoord beheerde bossen. Veel van onze verpakkingen dragen het FSC®-keurmerk, zodat jij eenvoudig een milieubewuste keuze maakt zonder hogere kosten.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.