Extra informatie
| Gewicht | 0,567 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 610 × 305 × 210 mm (binnenmaten) |
| Kleur | Bruin |
| Golfsoort | Dubbele golf CB (7 mm) |
| FSC | FSC Mix 70% |
| Bundelaantal | 15 |
| Palletaantal | 330 |
| Laadmeter | 0.47 |

€ 1,97
| Verzendmethode Zodra u meer artikelen in uw winkelmandje heeft met verschillende verzendmethodes wordt alleen het hoogste verzendbedrag gerekend; u betaalt dus niet voor elk artikel individueel, wij rekenen dus maar eenmalig deze onderstaande verzendkosten per bestelling. |
|
|---|---|
| NL - Pakketpost | € 9,75 franco bedrag € 200,- excl. |
| BE - Pakketpost | € 17,50 franco bedrag € 300,- excl. |
| Gewicht | 0,567 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 610 × 305 × 210 mm (binnenmaten) |
| Kleur | Bruin |
| Golfsoort | Dubbele golf CB (7 mm) |
| FSC | FSC Mix 70% |
| Bundelaantal | 15 |
| Palletaantal | 330 |
| Laadmeter | 0.47 |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.