Extra informatie
| Gewicht | 1,433 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 595 × 590 × 420 mm (binnenmaten) |
| Kleur | Bruin |
| Golfsoort | Dubbele golf CB (7 mm) |
| FSC | FSC Mix 70% |
| Bundelaantal | 15 |
| Palletaantal | 165 |
| Laadmeter | 0.52 |

€ 5,03
| Verzendmethode Zodra u meer artikelen in uw winkelmandje heeft met verschillende verzendmethodes wordt alleen het hoogste verzendbedrag gerekend; u betaalt dus niet voor elk artikel individueel, wij rekenen dus maar eenmalig deze onderstaande verzendkosten per bestelling. |
|
|---|---|
| NL - Pakketpost | € 9,75 franco bedrag € 200,- excl. |
| BE - Pakketpost | € 17,50 franco bedrag € 300,- excl. |
| Gewicht | 1,433 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 595 × 590 × 420 mm (binnenmaten) |
| Kleur | Bruin |
| Golfsoort | Dubbele golf CB (7 mm) |
| FSC | FSC Mix 70% |
| Bundelaantal | 15 |
| Palletaantal | 165 |
| Laadmeter | 0.52 |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.