Extra informatie
| Gewicht | 1,286 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 740 × 540 × 330 mm (binnenmaten) |
| Lengte | 480 mm |
| Breedte | 320 mm |
| Kleur | Bruin |
| Golfsoort | Dubbel golf BE (5 mm) |
| FSC | FSC Mix Credit |
| Bundelaantal | 20 |
| Palletaantal | 260 |
| Laadmeter | 0.49 |

Bestellen per
| Verzendmethode Zodra u meer artikelen in uw winkelmandje heeft met verschillende verzendmethodes wordt alleen het hoogste verzendbedrag gerekend; u betaalt dus niet voor elk artikel individueel, wij rekenen dus maar eenmalig deze onderstaande verzendkosten per bestelling. |
|
|---|---|
| NL - Pakketpost | € 9,75 franco bedrag € 200,- excl. |
| BE - Pakketpost | € 17,50 franco bedrag € 300,- excl. |
| Gewicht | 1,286 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 740 × 540 × 330 mm (binnenmaten) |
| Lengte | 480 mm |
| Breedte | 320 mm |
| Kleur | Bruin |
| Golfsoort | Dubbel golf BE (5 mm) |
| FSC | FSC Mix Credit |
| Bundelaantal | 20 |
| Palletaantal | 260 |
| Laadmeter | 0.49 |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.