Extra informatie
| Gewicht | 0,076 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 299 × 213 × 27 mm (binnenmaten) |
| Formaat | A4 |
| Kleur | Wit |
| Bundelaantal | 1 |
| Laadmeter | 0.50 |
| Palletaantal | 4400 |
| Golfsoort | Enkele golf E (1,7 mm) |
| FSC | FSC Mix 70% |
€ 0,29
| Verzendmethode Zodra u meer artikelen in uw winkelmandje heeft met verschillende verzendmethodes wordt alleen het hoogste verzendbedrag gerekend; u betaalt dus niet voor elk artikel individueel, wij rekenen dus maar eenmalig deze onderstaande verzendkosten per bestelling. |
|
|---|---|
| NL - Pakketpost | € 9,75 franco bedrag € 200,- excl. |
| BE - Pakketpost | € 17,50 franco bedrag € 300,- excl. |
| Gewicht | 0,076 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 299 × 213 × 27 mm (binnenmaten) |
| Formaat | A4 |
| Kleur | Wit |
| Bundelaantal | 1 |
| Laadmeter | 0.50 |
| Palletaantal | 4400 |
| Golfsoort | Enkele golf E (1,7 mm) |
| FSC | FSC Mix 70% |
Deze brievenbusdoos bovenklep a4 wit is dé slimme keuze als je voordelig wilt verzenden via de brievenbus, zodat je direct bespaart op verzendkosten én jouw klanten niet thuis hoeven te zijn. Dankzij het stevige karton en de slimme sluiting verstuur je jouw producten veilig en professioneel.
Deze doos is perfect voor het verzenden van documenten, kleding zoals T-shirts of dunne truien en platte producten zoals boeken of magazines. Zo combineer je efficiëntie met een verzorgde uitstraling.
Je bestelt deze doos al vanaf 25 stuks, ideaal als je flexibel wilt inkopen zonder grote voorraad. Bestel je vóór 14:00 uur? Dan gaat je bestelling vandaag nog de deur uit (vrijdag: bestellen tot 12:00, verzending tot 10:30).
Daarnaast is deze doos gemaakt van stevig karton uit verantwoord beheerde bossen. Veel van onze verpakkingen dragen het FSC®-keurmerk, zodat je jouw merk ook duurzaam positioneert zonder extra kosten.
Tip van onze specialist: combineer deze doos met vloeipapier voor een nette presentatie en extra bescherming zonder extra volume.
Jouw verpakking is méér dan bescherming. Het is een krachtig marketingmoment. Deze Brievenbusdoos bovenklep (A4) is op alle verschillende zijdes te bedrukken met jouw logo, slogan of ontwerp.
✔ Bedrukking op verschillende zijdes
✔ Full colour of één PMS-kleur
✔ Geen clichékosten
✔ Bestellen vanaf 25 stuks
✔ Transparante prijs: wat je ziet, is wat je betaalt
Zo creëer je een professionele uitstraling en een sterke unboxing experience, zonder grote voorraden of financieel risico. Ontdek hoe eenvoudig het werkt en stel direct jouw eigen bedrukte verpakkingen samen.
Nog vragen?
Heb je nog vragen? Dan kun je ons altijd een mailtje sturen naar info@verpakkingenzo.nl of bel ons binnen kantooruren via 0416-349131. Wij denken graag met je mee!
Ja, met een binnenhoogte van 27 mm voldoet deze doos aan de maximale brievenbushoogte van 32 mm.
Ja, deze doos is te bedrukken op 2 zijdes. Je bestelt al vanaf 25 stuks en betaalt geen clichékosten.
Blanco dozen die je vóór 14:00 bestelt, worden dezelfde dag verzonden (vrijdag aangepaste tijden). Bedrukte dozen leveren we snel binnen 5 werkdagen na goedkeuring van je ontwerp.
| Vanaf | Per stuk (excl. btw) |
Totaal | Korting |
|---|---|---|---|
| 1 | € 9,20 | € 9,20 | |
| 5 | € 8,58 | € 42,90 | € 3,10 |
| 25 | € 7,66 | € 191,50 | € 38,50 |
| 50 | € 6,74 | € 337,00 | € 123,00 |
| 100 | € 5,52 | € 552,00 | € 368,00 |
| Vanaf | Per stuk (excl. btw) |
Totaal | Korting |
|---|---|---|---|
| 1 | € 18,40 | € 18,40 | |
| 8 | € 16,56 | € 132,48 | € 14,72 |
| 50 | € 14,26 | € 713,00 | € 207,00 |
| 100 | € 12,88 | € 1.288,00 | € 552,00 |
| 150 | € 11,96 | € 1.794,00 | € 966,00 |
| 300 | € 11,50 | € 3.450,00 | € 2.070,00 |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.