Extra informatie
| Gewicht | 0,075 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 299 × 213 × 27 mm (binnenmaten) |
| Formaat | A4 |
| Kleur | Bruin |
| Bundelaantal | 1 |
| Laadmeter | 0.50 |
| Palletaantal | 4800 |
| Golfsoort | Enkele golf E (1,7 mm) |
| FSC | FSC Mix Credit |
€ 0,26
| Verzendmethode Zodra u meer artikelen in uw winkelmandje heeft met verschillende verzendmethodes wordt alleen het hoogste verzendbedrag gerekend; u betaalt dus niet voor elk artikel individueel, wij rekenen dus maar eenmalig deze onderstaande verzendkosten per bestelling. |
|
|---|---|
| NL - Pakketpost | € 9,75 franco bedrag € 200,- excl. |
| BE - Pakketpost | € 17,50 franco bedrag € 300,- excl. |
| Gewicht | 0,075 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 299 × 213 × 27 mm (binnenmaten) |
| Formaat | A4 |
| Kleur | Bruin |
| Bundelaantal | 1 |
| Laadmeter | 0.50 |
| Palletaantal | 4800 |
| Golfsoort | Enkele golf E (1,7 mm) |
| FSC | FSC Mix Credit |
Grote producten versturen én toch besparen op verzendkosten? Deze brievenbusdoos bovenklep a4 bruin van 299 x 213 x 27 mm is speciaal ontworpen om door de brievenbus te passen, zodat jij voordelig verzendt zonder concessies te doen aan bescherming. Ideaal voor kleding, documenten, magazines of platte producten die netjes en onbeschadigd moeten aankomen. Dankzij de stevige bovenklep sluit je de doos snel en veilig, wat jou tijd bespaart tijdens het inpakken.
Je bestelt al vanaf 25 stuks, zodat jij flexibel blijft in je voorraad. Bestel je op werkdagen vóór 14:00 uur (vrijdag vóór 10:30 uur), dan verzenden wij dezelfde dag nog. Met meer dan 1.000.000 producten op voorraad grijp jij nooit mis.
Nog vragen?
Heb je nog vragen? Dan kun je ons altijd een mailtje sturen naar info@verpakkingenzo.nl of bel ons binnen kantooruren via 0416-349131. Wij denken graag met je mee!
Bestel je op werkdagen vóór 14:00 uur, dan gaat je bestelling dezelfde dag nog de deur uit. Op vrijdag kun je tot 10:30 uur bestellen vanwege onze sluiting om 12:00 uur. Dankzij onze grote voorraad zijn ze direct leverbaar.
Ja, deze doos is zo ontworpen dat hij met een hoogte van binnenmaat 27 mm binnen de maximale brievenbusmaat blijft. Perfect voor platte A4-producten zoals kleding, documenten of drukwerk.
Zeker. Heb je een KvK-inschrijving? Dan kun je bij ons eenvoudig op rekening betalen met een betalingstermijn van 30 dagen.
| Vanaf | Per stuk (excl. btw) |
Totaal | Korting |
|---|---|---|---|
| 1 | € 18,40 | € 18,40 | |
| 8 | € 16,56 | € 132,48 | € 14,72 |
| 50 | € 14,26 | € 713,00 | € 207,00 |
| 100 | € 12,88 | € 1.288,00 | € 552,00 |
| 150 | € 11,96 | € 1.794,00 | € 966,00 |
| 300 | € 11,50 | € 3.450,00 | € 2.070,00 |
| Vanaf | Per stuk (excl. btw) |
Totaal | Korting |
|---|---|---|---|
| 1 | € 9,20 | € 9,20 | |
| 5 | € 8,58 | € 42,90 | € 3,10 |
| 25 | € 7,66 | € 191,50 | € 38,50 |
| 50 | € 6,74 | € 337,00 | € 123,00 |
| 100 | € 5,52 | € 552,00 | € 368,00 |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.