Extra informatie
| Gewicht | 0,029 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 160 × 120 × 25 mm (binnenmaten) |
| Kleur | Bruin |
| Bundelaantal | 1 |
| Laadmeter | 0.49 |
| Palletaantal | 13800 |
| Golfsoort | Enkele golf E (1,7 mm) |
| FSC | FSC Mix Credit |
| Formaat | A6 |
€ 0,17
| Verzendmethode Zodra u meer artikelen in uw winkelmandje heeft met verschillende verzendmethodes wordt alleen het hoogste verzendbedrag gerekend; u betaalt dus niet voor elk artikel individueel, wij rekenen dus maar eenmalig deze onderstaande verzendkosten per bestelling. |
|
|---|---|
| NL - Pakketpost | € 9,75 franco bedrag € 200,- excl. |
| BE - Pakketpost | € 17,50 franco bedrag € 300,- excl. |
| Gewicht | 0,029 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 160 × 120 × 25 mm (binnenmaten) |
| Kleur | Bruin |
| Bundelaantal | 1 |
| Laadmeter | 0.49 |
| Palletaantal | 13800 |
| Golfsoort | Enkele golf E (1,7 mm) |
| FSC | FSC Mix Credit |
| Formaat | A6 |
Deze brievenbusdoos A6 bruin met bovenklep past perfect door de brievenbus, zodat jij bespaart op verzendkosten én je klant het pakket altijd zonder gedoe ontvangt. Ideaal voor efficiënte verzending met een natuurlijke uitstraling.
Met het formaat van 160 x 120 x 25 mm verstuur je eenvoudig producten zoals sieraden, kleine accessoires en drukwerk. De stevige kartonkwaliteit beschermt je inhoud tijdens transport, terwijl de bovenklep zorgt voor snel en praktisch sluiten. Dankzij de bruine kleur kies je voor een neutrale en duurzame look. Je bestelt al vanaf 25 stuks en met onze snelheidsgarantie – vóór 14:00 besteld, vandaag verzonden – kun je direct door.
Expert tip: Gebruik een dunne laag zijdevloei om je product extra te beschermen zonder boven de brievenbusnorm uit te komen.
Nog vragen?
Heb je nog vragen? Dan kun je ons altijd een mailtje sturen naar info@verpakkingenzo.nl of bel ons binnen kantooruren via 0416-349131. Wij denken graag met je mee!
Ja, met een hoogte van 25 mm voldoet deze doos aan de maximale brievenbushoogte van 32 mm. Je pakket wordt dus gewoon bezorgd zonder dat de klant thuis hoeft te zijn.
Deze doos is geschikt voor sieraden, kleine accessoires en drukwerk zoals kaarten of flyers.
Ja, heb je een KvK-inschrijving? Dan kun je eenvoudig op rekening bestellen en betaal je binnen 30 dagen.
Bestel je op werkdagen vóór 14:00 uur (vrijdag vóór 10:30 uur), dan verzenden we dezelfde dag. Zo heb jij je dozen snel in huis.
| Vanaf | Per stuk (excl. btw) |
Totaal | Korting |
|---|---|---|---|
| 1 | € 9,20 | € 9,20 | |
| 5 | € 8,58 | € 42,90 | € 3,10 |
| 25 | € 7,66 | € 191,50 | € 38,50 |
| 50 | € 6,74 | € 337,00 | € 123,00 |
| 100 | € 5,52 | € 552,00 | € 368,00 |
| Vanaf | Per stuk (excl. btw) |
Totaal | Korting |
|---|---|---|---|
| 1 | € 18,40 | € 18,40 | |
| 8 | € 16,56 | € 132,48 | € 14,72 |
| 50 | € 14,26 | € 713,00 | € 207,00 |
| 100 | € 12,88 | € 1.288,00 | € 552,00 |
| 150 | € 11,96 | € 1.794,00 | € 966,00 |
| 300 | € 11,50 | € 3.450,00 | € 2.070,00 |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.