Extra informatie
| Gewicht | 0,086 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 365 × 255 × 25 mm (binnenmaten) |
| Formaat | A4 |
| Kleur | Wit |
| Bundelaantal | 20 |
| Laadmeter | 0.50 |
| Palletaantal | 3840 |
| Golfsoort | Enkele golf E (1,7 mm) |
| FSC | FSC Mix 70% |
| Sluiting | insteekklep |
€ 0,33
| Verzendmethode Zodra u meer artikelen in uw winkelmandje heeft met verschillende verzendmethodes wordt alleen het hoogste verzendbedrag gerekend; u betaalt dus niet voor elk artikel individueel, wij rekenen dus maar eenmalig deze onderstaande verzendkosten per bestelling. |
|
|---|---|
| NL - Pakketpost | € 9,75 franco bedrag € 200,- excl. |
| BE - Pakketpost | € 17,50 franco bedrag € 300,- excl. |
| Gewicht | 0,086 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 365 × 255 × 25 mm (binnenmaten) |
| Formaat | A4 |
| Kleur | Wit |
| Bundelaantal | 20 |
| Laadmeter | 0.50 |
| Palletaantal | 3840 |
| Golfsoort | Enkele golf E (1,7 mm) |
| FSC | FSC Mix 70% |
| Sluiting | insteekklep |
Deze brievenbusdoos A4+ wit zijklep 365x255x25 mm is ideaal voor platte verzendingen, zodat je producten veilig én voordelig door de brievenbus verstuurt. Dankzij het slimme ontwerp met zijklep werk je snel en efficiënt, zonder extra tape of gedoe.
Perfect voor het verzenden van kledingstukken, drukwerk zoals magazines of brochures en documenten of platte webshoporders. De stevige constructie beschermt je inhoud optimaal tijdens transport, terwijl het lage formaat voldoet aan de brievenbusnorm.
Je bestelt deze doos al vanaf 25 stuks, zodat je flexibel blijft zonder grote voorraden. Bestel je vóór 14:00? Dan wordt je bestelling vandaag nog verzonden (op vrijdag geldt: bestellen tot 12:00 uur, verzending tot 10:30). Zo blijft jouw logistiek altijd in beweging.
Daarnaast is deze doos gemaakt van stevig karton uit verantwoord beheerde bossen. Veel van onze verpakkingen dragen een FSC®-keurmerk, zodat jij duurzaam verzendt zonder extra kosten.
Tip van onze specialist: Combineer deze doos met dun vloeipapier voor een strakke presentatie zonder extra volume toe te voegen.
Jouw verpakking is méér dan bescherming. Het is een krachtig marketingmoment. Deze Brievenbusdoos zijklep A4+ wit 365x255x25 mm is op alle verschillende zijdes te bedrukken met jouw logo, slogan of ontwerp.
✔ Bedrukking op verschillende zijdes
✔ Full colour of één PMS-kleur
✔ Geen clichékosten
✔ Bestellen vanaf 25 stuks
✔ Transparante prijs: wat je ziet, is wat je betaalt
Zo creëer je een professionele uitstraling en een sterke unboxing experience, zonder grote voorraden of financieel risico. Ontdek hoe eenvoudig het werkt en stel direct jouw eigen bedrukte verpakkingen samen.
Nog vragen?
Heb je nog vragen? Dan kun je ons altijd een mailtje sturen naar info@verpakkingenzo.nl of bel ons binnen kantooruren via 0416-349131. Wij denken graag met je mee!
Bestel je op werkdagen vóór 14:00 uur (vrijdag vóór 10:30 uur), dan verzenden we je bestelling dezelfde dag. Zo heb je ze meestal de volgende werkdag al in huis.
Ja, met een hoogte van 25 mm blijft deze doos ruim binnen de maximale brievenbushoogte van 32 mm. Je verstuurt hem dus eenvoudig als brievenbuspakket.
Ja, heb je een KvK-inschrijving? Dan kun je bij ons op rekening bestellen en betaal je eenvoudig binnen 30 dagen.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.