Extra informatie
| Gewicht | 1,134 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 650 × 445 × 360 mm (binnenmaten) |
| Kleur | Bruin |
| Golfsoort | Dubbele golf CB (7 mm) |
| FSC | FSC Mix Credit |
| Bundelaantal | 15 |
| Palletaantal | 165 |
| Laadmeter | 0.42 |
| Duurzame artikelen | Duurzame dozen |
€ 3,67
| Verzendmethode Zodra u meer artikelen in uw winkelmandje heeft met verschillende verzendmethodes wordt alleen het hoogste verzendbedrag gerekend; u betaalt dus niet voor elk artikel individueel, wij rekenen dus maar eenmalig deze onderstaande verzendkosten per bestelling. |
|
|---|---|
| NL - Pakketpost | € 9,75 franco bedrag € 200,- excl. |
| BE - Pakketpost | € 17,50 franco bedrag € 300,- excl. |
| Gewicht | 1,134 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 650 × 445 × 360 mm (binnenmaten) |
| Kleur | Bruin |
| Golfsoort | Dubbele golf CB (7 mm) |
| FSC | FSC Mix Credit |
| Bundelaantal | 15 |
| Palletaantal | 165 |
| Laadmeter | 0.42 |
| Duurzame artikelen | Duurzame dozen |
Deze kartonnen doos dubbele golf bruin 650 x 445 x 360 mm is een extra stevige verzenddoos voor grotere of zwaardere producten, zodat jouw zending veilig en onbeschadigd bij de klant aankomt. Dankzij de sterke dubbele golfconstructie biedt deze doos extra draagkracht en schokbescherming, waardoor hij perfect geschikt is voor transport en opslag.
Dit formaat wordt vaak gebruikt voor het verzenden van grotere webshopbestellingen, elektronica of bundelverpakkingen, maar ook voor magazijnopslag, retourlogistiek of het veilig transporteren van meerdere producten tegelijk. Zo werk je efficiënter en blijft jouw logistieke proces overzichtelijk.
Je bestelt deze doos eenvoudig blanco uit voorraad, zodat je nooit misgrijpt wanneer je verpakkingen nodig hebt. Bestel je vóór 14:00 uur, dan verzenden wij je bestelling dezelfde dag nog (op vrijdag zijn we geopend tot 12:00 uur en verzenden we bestellingen tot 10:30 uur).
Daarnaast is deze kartonnen doos gemaakt van stevig karton uit verantwoord beheerde bossen. Veel van onze verpakkingen dragen het FSC®-keurmerk, zodat jij eenvoudig een duurzame keuze maakt zonder extra kosten.
Expert tip: Verstuur je kwetsbare of zware producten? Combineer deze doos met stevig opvulmateriaal zoals opvulpapier zodat de inhoud stabiel blijft tijdens transport.
Nog vragen?
Heb je nog vragen? Dan kun je ons altijd een mailtje sturen naar info@verpakkingenzo.nl of bel ons binnen kantooruren via 0416-349131. Wij denken graag met je mee!
Bestel je deze doos blanco vóór 14:00 uur, dan verzenden wij hem dezelfde dag nog (op vrijdag tot 10:30 uur).
Deze kartonnen doos is gemaakt van stevig karton uit verantwoord beheerde bossen. Veel van onze verpakkingen dragen het FSC®-keurmerk, zodat jij eenvoudig een milieubewuste keuze maakt zonder hogere kosten.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.