Extra informatie
| Gewicht | 0,101 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 350 × 250 × 27 mm (binnenmaten) |
| Laadmeter | 0.50 |
| Golfsoort | Enkele golf E (1,7 mm) |
| FSC | FSC Mix 70% |
| Bundelaantal | 1 |
| Palletaantal | 4400 |
| Kleur | Zwart |
€ 0,42
| Verzendmethode Zodra u meer artikelen in uw winkelmandje heeft met verschillende verzendmethodes wordt alleen het hoogste verzendbedrag gerekend; u betaalt dus niet voor elk artikel individueel, wij rekenen dus maar eenmalig deze onderstaande verzendkosten per bestelling. |
|
|---|---|
| NL - Pakketpost | € 9,75 franco bedrag € 200,- excl. |
| BE - Pakketpost | € 17,50 franco bedrag € 300,- excl. |
| Gewicht | 0,101 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 350 × 250 × 27 mm (binnenmaten) |
| Laadmeter | 0.50 |
| Golfsoort | Enkele golf E (1,7 mm) |
| FSC | FSC Mix 70% |
| Bundelaantal | 1 |
| Palletaantal | 4400 |
| Kleur | Zwart |
Met deze kerstbrievenbusdoos strik zwart 350x250x27 verstuur jij grotere bestellingen direct in een feestelijke verpakking, zonder extra inpakwerk. Het formaat van 350 x 250 x 27 mm is ideaal voor kleding, A4+ documenten of meerdere producten tegelijk. Zo combineer je efficiënt verzenden met een professionele uitstraling, zodat jouw klant meteen een sterke eerste indruk krijgt.
Je bestelt deze brievenbusdoos al vanaf 25 stuks. Bestel je op werkdagen vóór 14:00 uur, dan verzenden wij dezelfde dag nog. Op vrijdag geldt: vóór 10:30 uur besteld, dezelfde dag verzonden. Met meer dan 1.000.000 producten op voorraad grijp jij nooit mis.
Tip: gebruik zijdepapier of dun opvulmateriaal om je producten strak te presenteren en verschuiven te voorkomen. Combineer met opvulpapier voor extra bescherming en een luxe unboxing.
Nog vragen?
Heb je nog vragen? Dan kun je ons altijd een mailtje sturen naar info@verpakkingenzo.nl of bel ons binnen kantooruren via 0416-349131. Wij denken graag met je mee!
Bestel je op werkdagen vóór 14:00 uur, dan verzenden we dezelfde dag. Op vrijdag kan dat tot 10:30 uur, omdat we om 12:00 uur sluiten. Dankzij onze grote voorraad wordt jouw bestelling razendsnel verwerkt.
Ja, ondanks het ruime formaat blijft de hoogte van 27 mm binnen de brievenbusnorm. Daardoor kan jouw zending gewoon door de brievenbus en hoeft je klant niet thuis te zijn.
Ja, zeker. Heb je een KvK-inschrijving, dan kun je kiezen voor betalen op rekening binnen 30 dagen. Zo bestel je eenvoudig en vertrouwd voor je bedrijf.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.