Extra informatie
| Gewicht | 0,058 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 255 × 165 × 27 mm (binnenmaten) |
| Kleur | Wit |
| Golfsoort | Enkele golf E (1,7 mm) |
| Bundelaantal | 25 |
| Palletaantal | 5100 |
| Sluiting | Plakstrip |
| Opdruk | barcode |
| Formaat | A5 |
| Laadmeter | 0.40 |
€ 0,38
| Verzendmethode Zodra u meer artikelen in uw winkelmandje heeft met verschillende verzendmethodes wordt alleen het hoogste verzendbedrag gerekend; u betaalt dus niet voor elk artikel individueel, wij rekenen dus maar eenmalig deze onderstaande verzendkosten per bestelling. |
|
|---|---|
| NL - Pakketpost | € 9,75 franco bedrag € 200,- excl. |
| BE - Pakketpost | € 17,50 franco bedrag € 300,- excl. |
| Gewicht | 0,058 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 255 × 165 × 27 mm (binnenmaten) |
| Kleur | Wit |
| Golfsoort | Enkele golf E (1,7 mm) |
| Bundelaantal | 25 |
| Palletaantal | 5100 |
| Sluiting | Plakstrip |
| Opdruk | barcode |
| Formaat | A5 |
| Laadmeter | 0.40 |
Deze brievenbusdoos zijklep A5+ wit plakstrip is perfect voor snelle en professionele verzending, zodat je jouw producten stevig verpakt én direct klaar zijn voor verzending. Dankzij het formaat van 255 x 165 x 27 mm is deze doos ideaal voor bijvoorbeeld kledingaccessoires, boeken, documenten en kleine webshopartikelen. De handige plakstrip zorgt ervoor dat je de doos snel en zonder tape sluit, wat veel tijd bespaart bij grotere verzendaantallen, zodat jouw fulfilmentproces efficiënter verloopt.
Je bestelt deze doos al vanaf 25 stuks, en bestel je op werkdagen vóór 14:00 uur, dan verzenden wij je bestelling dezelfde dag nog. Op vrijdag zijn we geopend tot 12:00 uur en geldt verzending tot 10:30 uur. Deze doos is gemaakt van stevig karton uit verantwoord beheerde bossen en sluit goed aan bij een duurzame verpakkingskeuze. Veel van onze verpakkingen dragen het FSC®-keurmerk, zodat je eenvoudig milieubewust verzendt zonder extra kosten.
Jouw verpakking is méér dan bescherming. Het is een krachtig marketingmoment. Deze Brievenbusdoos zijklep A5+ wit plakstrip is op alle 2 zijdes te bedrukken met jouw logo, slogan of ontwerp.
✔ Bedrukking op 2 zijdes
✔ Full colour of één PMS-kleur
✔ Geen clichékosten
✔ Bestellen vanaf 25 stuks
✔ Transparante prijs: wat je ziet, is wat je betaalt
Zo creëer je een professionele uitstraling en een sterke unboxing experience, zonder grote voorraden of financieel risico. Ontdek hoe eenvoudig het werkt en stel direct jouw eigen bedrukte verpakkingen samen.
Nog vragen?
Heb je nog vragen? Dan kun je ons altijd een mailtje sturen naar info@verpakkingenzo.nl of bel ons binnen kantooruren via 0416-349131. Wij denken graag met je mee!
Ja, met een hoogte van 27 mm blijft deze doos binnen de maximale richtlijn van 32 mm. Daardoor past hij door de brievenbus, zodat je voordelig kunt verzenden.
Ja, je kunt deze doos op 2 zijdes laten bedrukken met jouw ontwerp. Je bestelt al vanaf 25 stuks en profiteert van geen clichékosten, zodat je laagdrempelig start met bedrukte verpakkingen.
Bestel je blanco op werkdagen vóór 14:00 uur, dan verzenden wij dezelfde dag nog. Op vrijdag geldt verzending tot 10:30 uur. Bedrukte dozen leveren we doorgaans binnen 5 werkdagen na goedkeuring van het ontwerp.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.