Extra informatie
| Gewicht | 0,038 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 215 × 165 × 25 mm (binnenmaten) |
| Formaat | A5 |
| Kleur | Wit |
| Bundelaantal | 50 |
| Laadmeter | 0.50 |
| Palletaantal | 9000 |
| Golfsoort | Enkele golf E (1,7 mm) |
| FSC | FSC Mix 70% |
| Sluiting | insteekklep |
€ 0,22
| Verzendmethode Zodra u meer artikelen in uw winkelmandje heeft met verschillende verzendmethodes wordt alleen het hoogste verzendbedrag gerekend; u betaalt dus niet voor elk artikel individueel, wij rekenen dus maar eenmalig deze onderstaande verzendkosten per bestelling. |
|
|---|---|
| NL - Pakketpost | € 9,75 franco bedrag € 200,- excl. |
| BE - Pakketpost | € 17,50 franco bedrag € 300,- excl. |
| Gewicht | 0,038 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 215 × 165 × 25 mm (binnenmaten) |
| Formaat | A5 |
| Kleur | Wit |
| Bundelaantal | 50 |
| Laadmeter | 0.50 |
| Palletaantal | 9000 |
| Golfsoort | Enkele golf E (1,7 mm) |
| FSC | FSC Mix 70% |
| Sluiting | insteekklep |
Deze brievenbusdoos a5 wit met zijklep past perfect door de brievenbus, zodat jij flink bespaart op verzendkosten én jouw klant niet thuis hoeft te blijven voor ontvangst. Dé slimme keuze voor efficiënte verzending.
Met een formaat van 215 x 165 x 25 mm voldoet deze doos aan de standaard brievenbusnorm (max. 32 mm hoogte). Ideaal voor het verzenden van producten zoals sieraden, telefoonaccessoires en kleine kledingstukken. De stevige kartonkwaliteit beschermt je producten tijdens transport, terwijl de zijklep zorgt voor snel en eenvoudig opzetten. Je bestelt al vanaf 25 stuks en dankzij onze snelheidsgarantie – vóór 14:00 besteld, vandaag verzonden – kun je direct doorpakken.
Expert tip: Gebruik een dun laagje zijdevloei voor extra bescherming zonder dat je boven de maximale hoogte uitkomt.
Nog vragen?
Heb je nog vragen? Dan kun je ons altijd een mailtje sturen naar info@verpakkingenzo.nl of bel ons binnen kantooruren via 0416-349131. Wij denken graag met je mee!
Ja, met een hoogte van 25 mm blijft deze doos ruim onder de maximale brievenbushoogte van 32 mm. Je verzending past dus zonder problemen door de bus.
Deze doos is ideaal voor sieraden, telefoonaccessoires en kleine kledingstukken zoals T-shirts of accessoires.
Ja, heb je een KvK-inschrijving? Dan kun je eenvoudig op rekening bestellen en betaal je binnen 30 dagen.
| Vanaf | Per stuk (excl. btw) |
Totaal | Korting |
|---|---|---|---|
| 1 | € 18,40 | € 18,40 | |
| 8 | € 16,56 | € 132,48 | € 14,72 |
| 50 | € 14,26 | € 713,00 | € 207,00 |
| 100 | € 12,88 | € 1.288,00 | € 552,00 |
| 150 | € 11,96 | € 1.794,00 | € 966,00 |
| 300 | € 11,50 | € 3.450,00 | € 2.070,00 |
| Vanaf | Per stuk (excl. btw) |
Totaal | Korting |
|---|---|---|---|
| 1 | € 9,20 | € 9,20 | |
| 5 | € 8,58 | € 42,90 | € 3,10 |
| 25 | € 7,66 | € 191,50 | € 38,50 |
| 50 | € 6,74 | € 337,00 | € 123,00 |
| 100 | € 5,52 | € 552,00 | € 368,00 |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.