Extra informatie
| Gewicht | 0,099 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 350 × 250 × 27 mm (binnenmaten) |
| Kleur | Wit-groen-blauw-roze |
| Golfsoort | Enkele golf E (1,7 mm) |
| FSC | FSC Mix 70% |
| Bundelaantal | 1 |
| Palletaantal | 4600 |
| Opdruk | Cadeau |
| Laadmeter | 0.50 |
€ 0,45
| Verzendmethode Zodra u meer artikelen in uw winkelmandje heeft met verschillende verzendmethodes wordt alleen het hoogste verzendbedrag gerekend; u betaalt dus niet voor elk artikel individueel, wij rekenen dus maar eenmalig deze onderstaande verzendkosten per bestelling. |
|
|---|---|
| NL - Pakketpost | € 9,75 franco bedrag € 200,- excl. |
| BE - Pakketpost | € 17,50 franco bedrag € 300,- excl. |
| Gewicht | 0,099 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 350 × 250 × 27 mm (binnenmaten) |
| Kleur | Wit-groen-blauw-roze |
| Golfsoort | Enkele golf E (1,7 mm) |
| FSC | FSC Mix 70% |
| Bundelaantal | 1 |
| Palletaantal | 4600 |
| Opdruk | Cadeau |
| Laadmeter | 0.50 |
Wil je grotere producten versturen zonder hoge verzendkosten? Deze brievenbusdoos A4+ cadeau 350x250x27 mm past perfect binnen de maximale brievenbushoogte, zodat jij bespaart op portokosten én professioneel verzendt. Ideaal voor het verzenden van kledingstukken, magazines, documentenbundels of platte cadeaus.
Dankzij de stevige kartonkwaliteit blijven je producten goed beschermd tijdens transport. De slimme bovenklep zorgt voor een nette presentatie bij het openen—perfect voor een sterke eerste indruk bij jouw klant.
Je bestelt al vanaf 25 stuks, zodat je flexibel blijft in je voorraad. En bestel je vóór 14:00 uur (vrijdag vóór 10:30 uur)? Dan verzenden wij je bestelling dezelfde dag nog.
Tip: Combineer deze doos met vloeipapier om schuiven in de doos te voorkomen en je producten extra veilig te houden.
Nog vragen?
Heb je nog vragen? Dan kun je ons altijd een mailtje sturen naar info@verpakkingenzo.nl of bel ons binnen kantooruren via 0416-349131. Wij denken graag met je mee!
Bestel je op werkdagen vóór 14:00 uur (vrijdag vóór 10:30 uur), dan verzenden we je bestelling dezelfde dag. Zo heb jij ze meestal de volgende werkdag al in huis.
Ja, met een hoogte van 27 mm voldoet deze doos aan de maximale brievenbusnorm van 32 mm. Je verstuurt hem dus gewoon als brievenbuspakket.
Ja, heb je een KvK-inschrijving? Dan kun je bij ons eenvoudig op rekening betalen met een betalingstermijn van 30 dagen.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.