Extra informatie
| Gewicht | 1,071 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 590 × 390 × 570 mm (binnenmaten) |
| Kleur | Bruin |
| Bundelaantal | 20 |
| Laadmeter | 0.50 |
| Palletaantal | 260 |
| Golfsoort | Dubbele golf BE (5 mm) |
| FSC | FSC Mix Credit |
| Duurzame artikelen | Duurzame dozen |
€ 2,96
| Verzendmethode Zodra u meer artikelen in uw winkelmandje heeft met verschillende verzendmethodes wordt alleen het hoogste verzendbedrag gerekend; u betaalt dus niet voor elk artikel individueel, wij rekenen dus maar eenmalig deze onderstaande verzendkosten per bestelling. |
|
|---|---|
| NL - Pallet | € 57,50 franco bedrag € 200,- excl. |
| BE - Pallet | € 85,00 franco bedrag € 300,- excl. |
| Gewicht | 1,071 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 590 × 390 × 570 mm (binnenmaten) |
| Kleur | Bruin |
| Bundelaantal | 20 |
| Laadmeter | 0.50 |
| Palletaantal | 260 |
| Golfsoort | Dubbele golf BE (5 mm) |
| FSC | FSC Mix Credit |
| Duurzame artikelen | Duurzame dozen |
Deze kartonnen doos 590 x 390 x 570 mm bruin dubbele golf BE is een extra ruime en stevige verzenddoos, zodat je grote, zware of volumineuze producten veilig kunt verzenden. De dubbele golfconstructie zorgt voor maximale bescherming tijdens transport en maakt de doos geschikt voor intensief gebruik en stapeling.
Door het grote formaat is deze doos ideaal voor webshopbestellingen met meerdere producten, het verzenden van kleding, schoenen of grotere artikelen, en het verpakken van producten met beschermend opvulmateriaal zoals elektronica, onderdelen of cadeauboxen. Dankzij het sterke karton blijven je producten goed beschermd tijdens transport en opslag.
Bestel je vóór 14:00 uur, dan wordt je bestelling vandaag nog verzonden (op vrijdag geldt: bestellen tot 12:00 uur, verzending tot 10:30). Zo kun jij zonder vertraging blijven ondernemen.
Deze doos is gemaakt van stevig karton uit verantwoord beheerde bossen. Veel van onze verpakkingen dragen het FSC®-keurmerk, zodat je eenvoudig kiest voor een milieubewuste verpakking zonder hogere kosten.
Expert tip: Gebruik bij grote dozen stevig opvulmateriaal zoals kraftpapier of luchtkussens zodat producten niet kunnen verschuiven tijdens transport.
Nog vragen?
Heb je nog vragen? Dan kun je ons altijd een mailtje sturen naar info@verpakkingenzo.nl of bel ons binnen kantooruren via 0416-349131. Wij denken graag met je mee!
Blanco dozen die je vóór 14:00 uur bestelt, worden vandaag nog verzonden (vrijdag: bestellen tot 12:00 uur, verzending tot 10:30).
Deze kartonnen doos is gemaakt van stevig karton uit verantwoord beheerde bossen. Veel van onze verpakkingen dragen het FSC®-keurmerk, zodat jij eenvoudig een milieubewuste keuze maakt zonder hogere kosten.
| Vanaf | Per stuk (excl. btw) |
Totaal | Korting |
|---|---|---|---|
| 6 | € 1,15 | € 6,90 | |
| 36 | € 1,08 | € 38,88 | € 2,52 |
| 72 | € 1,06 | € 76,32 | € 6,48 |
| 144 | € 1,02 | € 146,88 | € 18,72 |
| 360 | € 0,98 | € 352,80 | € 61,20 |
| 792 | € 0,92 | € 728,64 | € 182,16 |
| 1188 | € 0,88 | € 1.045,44 | € 320,76 |
| 1584 | € 0,83 | € 1.314,72 | € 506,88 |
| 1980 | € 0,80 | € 1.584,00 | € 693,00 |
| 2376 | € 0,76 | € 1.805,76 | € 926,64 |
| 4752 | € 0,74 | € 3.516,48 | € 1.948,32 |
| Vanaf | Per stuk (excl. btw) |
Totaal | Korting |
|---|---|---|---|
| 6 | € 1,15 | € 6,90 | |
| 36 | € 1,08 | € 38,88 | € 2,52 |
| 72 | € 1,06 | € 76,32 | € 6,48 |
| 144 | € 1,02 | € 146,88 | € 18,72 |
| 360 | € 0,98 | € 352,80 | € 61,20 |
| 792 | € 0,92 | € 728,64 | € 182,16 |
| 1188 | € 0,88 | € 1.045,44 | € 320,76 |
| 1584 | € 0,83 | € 1.314,72 | € 506,88 |
| 1980 | € 0,80 | € 1.584,00 | € 693,00 |
| 2376 | € 0,76 | € 1.805,76 | € 926,64 |
| 4752 | € 0,74 | € 3.516,48 | € 1.948,32 |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.