Extra informatie
| Gewicht | 0,34 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 620 × 125 × 120 mm (binnenmaten) |
| Kleur | Bruin |
| Golfsoort | Dubbele golf CB (7 mm) |
| FSC | FSC Mix 70% |
| Bundelaantal | 1 |
| Palletaantal | 325 |
| Laadmeter | 0.42 |
€ 4,15
| Verzendmethode Zodra u meer artikelen in uw winkelmandje heeft met verschillende verzendmethodes wordt alleen het hoogste verzendbedrag gerekend; u betaalt dus niet voor elk artikel individueel, wij rekenen dus maar eenmalig deze onderstaande verzendkosten per bestelling. |
|
|---|---|
| NL - Pallet | € 57,50 franco bedrag € 200,- excl. |
| BE - Pallet | € 85,00 franco bedrag € 300,- excl. |
| Gewicht | 0,34 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 620 × 125 × 120 mm (binnenmaten) |
| Kleur | Bruin |
| Golfsoort | Dubbele golf CB (7 mm) |
| FSC | FSC Mix 70% |
| Bundelaantal | 1 |
| Palletaantal | 325 |
| Laadmeter | 0.42 |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.