Extra informatie
| Gewicht | 5 kg |
|---|---|
| Lengte | 100 mtr |
| Breedte | 120 cm |
| Kleur | Transparant |
| Dikte | 100 mu |
| Palletaantal | 48 |

€ 82,70
| Verzendmethode Zodra u meer artikelen in uw winkelmandje heeft met verschillende verzendmethodes wordt alleen het hoogste verzendbedrag gerekend; u betaalt dus niet voor elk artikel individueel, wij rekenen dus maar eenmalig deze onderstaande verzendkosten per bestelling. |
|
|---|---|
| NL - Pakketpost | € 9,75 franco bedrag € 200,- excl. |
| BE - Pakketpost | € 17,50 franco bedrag € 300,- excl. |
| Gewicht | 5 kg |
|---|---|
| Lengte | 100 mtr |
| Breedte | 120 cm |
| Kleur | Transparant |
| Dikte | 100 mu |
| Palletaantal | 48 |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.