Extra informatie
| Gewicht | 1,071 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 590 × 490 × 530 mm (binnenmaten) |
| Kleur | Bruin |
| Golfsoort | Enkele golf B (3 mm) |
| FSC | FSC Mix Credit |
| Duurzame artikelen | Duurzame dozen |
| Bundelaantal | 25 |
| Palletaantal | 350 |
€ 3,02
| Verzendmethode Zodra u meer artikelen in uw winkelmandje heeft met verschillende verzendmethodes wordt alleen het hoogste verzendbedrag gerekend; u betaalt dus niet voor elk artikel individueel, wij rekenen dus maar eenmalig deze onderstaande verzendkosten per bestelling. |
|
|---|---|
| NL - Pallet | € 57,50 franco bedrag € 200,- excl. |
| BE - Pallet | € 85,00 franco bedrag € 300,- excl. |
| Gewicht | 1,071 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 590 × 490 × 530 mm (binnenmaten) |
| Kleur | Bruin |
| Golfsoort | Enkele golf B (3 mm) |
| FSC | FSC Mix Credit |
| Duurzame artikelen | Duurzame dozen |
| Bundelaantal | 25 |
| Palletaantal | 350 |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.