Extra informatie
| Gewicht | 0,93 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 480 × 420 × 360 mm (binnenmaten) |
| Kleur | Bruin |
| Golfsoort | Dubbele golf CB (7 mm) |
| FSC | FSC Mix 70% |
| Duurzame artikelen | Duurzame dozen |
| Bundelaantal | 15 |
| Palletaantal | 210 |
| Laadmeter | 0.40 |

€ 3,08
| Verzendmethode Zodra u meer artikelen in uw winkelmandje heeft met verschillende verzendmethodes wordt alleen het hoogste verzendbedrag gerekend; u betaalt dus niet voor elk artikel individueel, wij rekenen dus maar eenmalig deze onderstaande verzendkosten per bestelling. |
|
|---|---|
| NL - Pakketpost | € 9,75 franco bedrag € 200,- excl. |
| BE - Pakketpost | € 17,50 franco bedrag € 300,- excl. |
| Gewicht | 0,93 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 480 × 420 × 360 mm (binnenmaten) |
| Kleur | Bruin |
| Golfsoort | Dubbele golf CB (7 mm) |
| FSC | FSC Mix 70% |
| Duurzame artikelen | Duurzame dozen |
| Bundelaantal | 15 |
| Palletaantal | 210 |
| Laadmeter | 0.40 |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.